به مناسبت شهادت دومین شهید محراب؛

اطلاعیه مراسم بزرگداشت دومین شهید محراب

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای، از عموم مردم شهیدپرور تبریز دعوت کرد تا در مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد شهادت دومین شهید محراب، حضرت آیت الله سیداسدالله مدنی(رض) شرکت نمایند. متن کامل این اطلاعیه در زیر آمده است:

اطلاعیه مراسم بزرگداشت دومین شهید محراب

اطلاعیه

شهيد مدني جزو آن چهره هاي نوراني است كه نظيرش را خيلي كم مي توان دید.                      مقام معظم رهبری

 

حضرت آيت ا... سيد اسدا... مدني، در شمار عالماني بود كه عمر شريف خود را در راه احياي معارف اسلامي و نشر فرهنگ اهل بيت (عليهم السلام) صرف نمود و پس از سالها مبارزه با طاغوت و خدمت در راه اسلام و انقلاب اسلامی سرانجام در بيستم شهريور ماه سال 1360 در محراب نماز جمعه تبريز بدست منافقان كور دل مظلومانه بدرجه رفیع شهادت نائل آمده و به دیدار معبودش شتافت. روحش شاد و راهش پررهرو باد.

به همین مناسبت، مجلس بزرگداشت آن شهید والامقام روز یکشنبه 24 شهریور 1398 از ساعت 17 لغایت 19:30 از طرف نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه معزز تبریز
حضرت آیت الله آل هاشم و استاندار محترم آذربایجان شرقی، جناب آقای دکتر پورمحمدی و با سخنرانی حضرت آیت ا... اعرافی، مدیر محترم حوزه های علمیه سراسر کشور، با حضور برادران و خواهران در مسجد شهید آیت ا... مدنی(شکلّی) برگزار خواهد شد.

از عموم اقشار مختلف مردم مومن و متدین دعوت می شود با حضور در این مراسم معنوی، بر ادامه راه پرفروغ آن شهید والامقام تأکید نمایند.

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و ستاد بزرگداشت دومین شهید محراب


خروج