در آستانه 12مرداد، سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

بیانیه

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی در آستانه ١٢مرداد، سالروز تأسیس این نهاد انقلابی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) با صدور بیانیه ای به ادامه راه حضرت امام راحل عظیم الشأن و شهدای گرانقدر تأکید کرد.

بیانیه

بیانیه

دوازدهم مرداد ماه برابر است با سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که در سال 1359 با تدبیر حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رضوان ا... تعالی علیه) با هدف سیاستگذاری ، برنامه ریزی، سازماندهی، مدیریت و هماهنگی در اجرای مراسم ملی، مذهبی، عمومی و انقلابی کشور و همچنین فراهم ساختن زمینه هماهنگی و حضور جمعی سازمان ها و نهادهای مختلف شروع به فعالیت نموده و به طور قطع و یقین یکی از نهادهای تاثیر گذار در تعظیم شعائر الهی و  حفظ و تداوم انقلاب پرشکوه اسلامی می باشد .

این نهاد انقلابی بنا به فرموده رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی یکی از کهن ترین وپرسابقه ترین نهاد های نظام جمهوری اسلامی است. ایشان همچنین تشکیل این شورا را براساس یک نیاز واقعی و صادقانه در کشور عنوان کرده و افزوده اند: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در طول سالیان متمادی، با تحولات گوناگون، آن نیاز را همواره مورد نظر داشته و حق عمل و اقدام را به جا آورده است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی سالروز تأسیس این نهاد مقدس را به ملت ایران به ویژه اهالی متدین وانقلابی استان آذربایجان شرقی تبریک وتهنیت عرض نموده ، لازم می داند به پاس موفقیت این شورا در برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم ومناسبت های مختلف از حمایت های معنوی و مادی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب و مردمی تبریز حضرت
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم و استاندار محترم و کلیه مدیران، روسا، سرپرستان دوایر دولتی، ادارات، سازمان ها، نهادها و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و عموم تشکل های اسلامی، نخبگان و فرهیختگان حوزه و دانشگاه و رسانه های ملی و استانی بویژه خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، انجمنهای اسلامی، بسیجیان عزیز و صاحبان رسانه و عموم اقشار مختلف مردم آگاه و زمان شناس استان خالصانه تقدیر و تشکر نماید
.


خروج