1400/07/21
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

تعظیم و تکریم شعائر الهی مصداق بارز اجرای معروف در جامعه است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی در دیدار با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گفت: تعظیم و تکریم شعائر الهی مصداق بارز اجرای معروف در جامعه است.

تعظیم و تکریم شعائر الهی مصداق بارز اجرای معروف در جامعه است.

 

حجت الاسلام  و المسلمین اسکندری در این دیدار با اشاره به لزوم فرهنگ سازی برای آحاد جامعه جهت امر به معروف و نهی از منکر، ادامه داد: همگان بویژه مسئولین فرهنگی کشور ملزمند به تناسب رسالت و وظایف حوزه کاری شان، در اشاعه معروف و پیشگیری از منکر بکوشند.

وی اصلی ترین وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را یادوآری و بزرگداشت ایام الله و شعائر الهی توصیف کرد و افزود: این فعالیتها ارتباط تنگاتنگی با امر به معروف و نهی از منکر دارد و این دو نهاد انقلابی با هم افزایی و همکاری می توانند در احیای این فریضه الهی موفق باشند و در همین راستا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آماده نشر و نمایش شعارها و پیام های ستاد امر به معروف و نهی از منکر در تابلو روان این شورا می باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان نیز اظهار داشت: همانطور که فریضه نماز با استفاده از مردم در سطح جامعه نهادینه شد مسئله امر به معروف و نهی از منکر نیز باید به مردم واگذار شود.
حجت الاسلام و المسلمین نستوهی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را نهادی مردمی و انقلابی خواند و خواستار بهره مندی از ظرفیت های این نهاد برای احیای فرهنگ امر به معروف و نهای از منکر شد.


خروج