1400/05/11
نماینده مجلس:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، بهترین نهاد برای عملیاتی کردن منشور گام دوم انقلاب است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج الدینی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، بهترین نهادی است که توانایی عملیاتی سازی منشور بیانیه گام دوم انقلاب را دارد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، بهترین نهاد برای عملیاتی کردن منشور گام دوم انقلاب است.

 

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در بازدید از دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی که بمناسبت 12 مرداد، سالروز تأسیس این نهاد انجام پذیرفت، با اشاره به ظهور انقلاب اسلامی به عنوان پدیده ای مبارک در عصر کنونی، گفت: درخت تنومند و شجره طیبه انقلاب اسلامی پس از چهل و دو سال همچنان زنده و رو به رشد و تعالی است و امروز شاخ و برگ این درخت، منطقه و بلکه کل دنیا را فرا گرفته است.

دکتر میرتاج الدینی اقبال آزادی خواهان جهان به آرمانهای انقلاب اسلامی را روزافزون خواند و افزود: هر روز بر پیروان آرمان انقلاب اسلامی در دنیا افزوده شده و تربیت یافتگان مکتب انقلاب اسلامی در اقصی نقاط زمین، علیه ظلم و ظالم به مبارزه می پردازند.

وی سردار شهید، سرباز ولایت و انقلاب اسلامی، سردار حاج قاسم سلیمانی را تربیت یافته مکتب انقلاب اسلامی خواند و اضافه کرد: به برکت این مکتب، جبهه مقاومت یمن که در مقابل تجاوز ایستادگی می کند، تربیت یافته مکتب انقلاب اسلامی است.

میرتاج الدینی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را نهادی برخاسته از متن انقلاب اسلامی عنوان کرد و ضمن برشمردن نقش این نهاد در پرچم داری حرکتهای مردمی در صحنه های مختلف، تأکید کرد: اگرچه بیش از چهل سال است که مردم برای دفاع از کیان انقلاب اسلامی در صحنه ها حاضرند، ولی پرچم داری این حرکتها با شورای هماهنگی بوده و این شوراست که این حرکتها را زنده نگه می دارد.

وی افزود: در هیچ انقلابی در دنیا سراغ نداریم که در سالگرد پیروزی اش، آن هم چندین سال بعد، مردم به خیابانها بیایند و جشن بگیرند ولی در ایران اسلامی چهل و دو سال در 22بهمن، حضور یکپارچه و منسجم مردم در خیابانها برای جشن و سرور را شاهدیم.

دکتر میرتاج الدینی تأکید کرد: البته این حرکتها تا حد زیادی مرهون تلاشهای این شورا و مدیریت بی بدیل حضرت آیت الله جنتی در رأس این نهاد در طول این سالهاست.

وی ضمن قدردانی از فعالیتها و تلاشهای این نهاد برای پاسداری از انقلاب اسلامی، گفت: در عین حال بایستی دائم در فکر تغییر رو به جلو باشیم که می توان به نوآوری در برگزاری مراسم و مناسبتها، بهره گیری حداکثری از فضای مجازی و نظرخواهی از فعالین این فضا برای ابداع و نوآوری، تشکیل جلسات با نخبگان سیاسی و پیشکسوتان انقلاب اسلامی و تبادل نظر با ایشان، تشکیل جلسات با نمایندگان مجلس در آستانه مناسبتهای مهم، بهره گیری از ظرفیت ویژه جوانان، انتخاب رویکرد مناسب برای تدوین منشور عملیاتی بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد.

این نماینده مجلس در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای حجت الاسلام اسکندری که از ابتدای سالجاری به مدیریت دفتر این نهاد در استان آذربایجان شرقی منصوب شده اند و همکاران ایشان، ابراز امیدواری کرد: حجت الاسلام والمسلمین اسکندری که از چهره های شناخته شده در امر تبلیغات امور فرهنگی و مذهبی است با اهتمام و همت، خلاء هایی که در گذشته برای این امور مهم شناسایی شده را پر کرده و با توجه به صبغه فرهنگی و تجربیات ارزنده و گرانسنگ این مدیر، امیدواری برای ابداع و نوآوری و اصلاح نواقص بیش از پیش است.

در ابتدای این دیدار صمیمی نیز حجت الاسلام و المسلمین اسکندری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از حضور گرم و صممیانه حضرت حجت الاسلام والمسلمین میرتاج الدینی در دفتر شورا، از ایشان برای پیشبرد اهداف و وظایف این نهاد در راستای اعتلای آرمانهای والای انقلاب اسلامی کمک و یاری خواست.


خروج