1399/06/25
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

گام دوم انقلاب نقشه راه کشور در تداوم حرکت انقلاب است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهارداشت: گام دوم انقلاب نقشه راه برای اداره کشور است و نقش مهم و اساسی در تداوم حرکت انقلاب دارد.

گام دوم انقلاب نقشه راه کشور در تداوم حرکت انقلاب است

حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم در جمع دفاتر نمایندگی نواحی سپاه عاشورا، افزود: حوزه علمیه و تک تک طلاب در تبیین، تشریح و نهادینه سازی منشور گام دوم انقلاب نقش تاثیرگذاری دارند.

وی توجه به جوانان را از نکته های مهمی دانست که در این منشور آمده و تاکید کرد: رهبر فرزانه انقلاب در این بیانیه تاکید بسیاری بر این موضوع دارند چراکه جوان با یک محبت کوچک جذب می شود.

حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به حضور سربازان  درنیروهای مسلح بیان کرد: اگر این جوانان در محیط خانواده یا مدرسه یا دانشگاه خوب تربیت نشده اند اخرین پل نیروهای مسلح است  و باید با تمام توان برای تربیت آن ها همت گماشت.

امام جمعه تبریز اضافه کرد: باید روز به روز افزایش معنویت و توجه به امر تربیت دینی در نیروهای مسلح مورد توجه قرار گیرد و به بصیرت در کنار آن توجه ویژه شود چراکه اگر بصیرت در جامعه افزایش یابد جلوی انحراف گرفته خواهد شد.

حجت الاسلام آل هاشم ادامه داد: در فتنه 88 دیدیم خیلی از خواص و عوام جامعه ناخواسته و به علت نداشتن بصیرت در دام دشمن افتادند ولی در 9 دی خیلی از این افراد برگشتند.

وی  اهمیت به خانواده را از دیگر نکات مود توجه عنوان و بیان کرد: روحانیون در فضاها و ظرفیت هایی که در اختیار دارند می توانند نقش خود را در این خصوص ایفا کنند و انتظاری که مردم از روحانیت دارند اخلاص و عمل در گفتار و کردار است.


خروج