1399/05/14
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چشم بصیر نظام و انقلاب است

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چشم بصیر نظام و انقلاب بوده و باید بیشتر مورد حمایت قرار گیرد چون نقش بسیار مهمی در حراست و حفاظت از ارزشهای نظام جمهوری اسلامی دارد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چشم بصیر نظام و انقلاب است

صادق زاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی که بمناسبت چهلمین سال تأسیس این نهاد کهن انجام یافت، با اشاره به اینکه شعائر انقلاب اسلامی تجلی گاه حقیقت دین هستند و باید درتبیین و اشاعه آن تلاش بیشتر گردد، اضافه کرد: چون انقلاب اسلامی ما یک انقلاب مردمی بود  و حضور مردم درتمامی انتخابات ، راهپیمایی ها و مراسمات مختلف و اتحاد و همدلی مردم موجب افزایش تداوم و ثبات انقلاب بوده، لذا رمز دوام و بقاء انقلاب اسلامی، حضور مردم در مراسمات و صحنه ها می باشد.

وی تمامی نهادهای انقلاب اسلامی که به دستور حضرت امام(ره) تشکیل شده اند را گره گشا خواند و افزود: یکی از نهادهایی که نقش مهم و پررنگ در تاریخ انقلاب اسلامی دارد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

صادق زاده تأکید کرد: این نهاد انقلابی در ایجاد بستر مناسب در جهت تعمیق باورها، ارزشها و ترویج فرهنگ انقلابی، افزایش انگیزه مشارکت مردم در برگزاری مراسم و زنده نگاه داشتن و نکوداشت مناسبت های فرهنگی و تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب اسلامی و تقویت و تحکیم ارزشها و ارکان انقلاب اسلامی و... نقش تاثیرگذاری در طول سالهای مختلف داشته است.

وی به فراجناحی بودن این شورا اشاره کرد و افزود: نقش برجسته شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ایجاد همبستگی تشکل ها و جناح های سیاسی در برگزاری مراسم و آیین ها با ایجاد تمهیدات لازم برای حضور مستمر مردم در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارزشهای آن و نیز اعلام مواضع نظام جمهوری اسلامی نسبت به سیاستهای استکبار جهانی انکار ناپذیر است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه روز به روز توطئه ها و تهاجم های فرهنگی دشمنان علیه انقلاب اسلامی ایران بیشتر می شود، تأکید کرد: باید  بیش از پیش با آگاهی کامل توطئه های دشمنان را نقش بر آب کنیم که این امر هماهنگی و همبستگی مردم و دستگاههای اجرایی و نهادهای مردمی را می طلبد و این امر خطیر را شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نحو مطلوب انجام می دهد.

وی عنوان کرد: بعد از گذشت 40 سال از انقلاب و تدوین بیانیه گام دوم انقلاب ،توطئه های دشمنان با شکل های جدید وارد می شود که جهت خنثی سازی این توطئه ها نیاز است که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حضور پررنگ تری داشته و بیش از هر زمان به نقش آفرینی این شورا احساس نیاز می شود.


خروج