فرمانده کل سپاه پاسداران:

ایران اسلامی امن ترین مرزها را در منطقه دارد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به وجود امنیت کامل در مرزهای کشورمان گفت: مرزهای ایران اسلامی امن ترین مرزها در منطقه است.

ایران اسلامی امن ترین مرزها را در منطقه دارد

سرلشکر حسین سلامی صبح امروز جمعه در بازدید از مرزهای آذربایجان شرقی با کشورهای همسایه ابراز داشت: مرزهای کشورمان آباد بوده و امنیت کامل در آنها وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه مرزبانان و نیروهای نظامی و دفاعی تسلط کاملی بر مرزهای کشورمان دارند، ادامه داد: هیچ مشکلی وجود نداشته و شاهد هستیم در نقاط صفر مرزی جمهوری اسلامی ایران با کشور های همسایه مرز نشینان در بخش کشاورزی فعال هستند.

سلامی با تاکید بر اینکه آباد بودن مرزها نشانه امنیت ملی است، ابراز داشت: این امنیت به همت مرزداران و مرزبانان به وجود آمده است و من از همه این عزیزان قدردانی می کنم.

وی با بیان اینکه رفع فقر و از بین بردن محرومیت اولویت ما است، گفت: حفظ امنیت نیز در کنار این موضوع برای ما اهمیت بالایی دارد.

وی اظهار داشت: سپاه هم به امنیت مرزها و امنیت ملی توجه دارد و هم محرومیت زدایی و آبادانی نقاط مختلف کشورمان را در دستور کار خود قرار داده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن می خواهد با مذاکره ملت ایران را تسلیم خود کند، گفت: دشمنان بدانند با ایستادگی و مقاومت و خود اتکایی و تلاش مردم و مسئولان کاری خواهیم کرد تا آنها تسلیم اراده ملت ایران شوند.

گفتنی است در این بازدید سردار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا سرلشکر سلامی را همراهی می کرد.


خروج