شعر یک ثروت ملی است /ویژگی شعر انقلاب
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: شعر در انواع قالب های آن یک ثروت ملی هستند و این ثروت زمانی ارزشمند است که مبتنی بر گفتمان انقلاب باشد.
 ١٣٩٨/٠٧/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه:
فشار حداکثری شکست خورده است به کاهش تعهدات هسته‌ای ادامه می‌دهیم
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.
 ١٣٩٨/٠٧/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
راهپیمایی اربعین زمینه‌ساز تحقق تمدن اسلامی است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز راهپیمایی عظیم اربعین را رویدادی برای رویش جوانان انقلابی و تحقق تمدن نوین اسلامی خواند.
 ١٣٩٨/٠٧/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرلشکر سلیمانی مطرح کرد؛
ناگفته‌های جنگ ۳۳روزه/ اگر جنگ ۳۳روزه متوقف نمی‌شد، ارتش رژیم صهیونیستی متلاشی می‌شد/ ماجرای معجزه حضرت زهرا(س) در جنگ ۳۳روزه
فرمانده نیروی قدس سپاه با ذکر خاطره‌ای از پایان جنگ 33 روزه، به روایت ماوقع ملاقات سفیر اسرائیل و جان بولتون با وزیر خارجه‌ی وقت قطر در روزهای آخر جنگ می‌پردازد و می‌گوید: آنها گفتند اگر جنگ متوقف نشود، ارتش اسرائیل از هم می‌پاشد و متلاشی خواهد شد.
 ١٣٩٨/٠٧/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نقش منحصر به فردی در تاریخ انقلاب اسلامی داشته است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که حضور گسترده در ۱۳ آبان سند شکست آمریکاست،گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همواره در کنار نیروهای انقلابی نقش منحصر به فردی در تاریخ انقلاب ایفا کرده است.
 ١٣٩٨/٠٧/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>