نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

روحیه انقلابی آینده انقلاب را از آسیب و انحراف حفظ می کند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، با تاکید بر اینکه مدیران باید روحیه انقلابی را مد نظر قرار داده و برای تقویت روحیه انقلابی در بین جوانان نیز گام‌های مثبتی بردارند گفت: هر کسی در تقویت روحیه انقلابی کوتاه بیاید ایران و آینده انقلاب آسیب می‌بیند.

روحیه انقلابی آینده انقلاب را از آسیب و انحراف حفظ می کند

حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم در آیین تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، با اشاره به پیامدهای تقویت تفکر و روحیه انقلابی گفت: اتخاذ مواضع انقلابی در سطوح مختلف مسئولیت های فرهنگی، گفتمان انقلاب اسلامی را تقویت می کند و در نتیجه می توانیم حمایت از مدیران انقلابی، جوانان انقلابی و اقدامات فرهنگی ارزشمند را تقویت کنیم.

وی میدان دادن به نیروهای جوان انقلابی در سازمان تبلیغات را بسیار ارزشمند دانست و ادامه داد: جوان گرایی به معنای ترد نیروهای ارزشمند و با تجربه نیست بلکه باید از آن ها در اتاق های فکر استفاده کرد ولی صف و مرحله اجرا را به جوانان واگذار کرد.

حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری یک شخصیت فرهنگی را در راس سازمان تبلیغات اسلامی کشور منصوب کرده اند که جای بسیار امیدواری است، اظهار داشت: حجت الاسلام قمی دارای دید باز و خوش فکری هستند که در کنار نیروهای جوان این سازمان را هدایت و راهبری می کنند.

وی با قدردانی از خدمات مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی که به مدیرکلی اوقاف آذربایجان شرقی منصوب شده است، گفت: از ریاست سازمان تبلیغات اسلامی کشور، نسبت به انتصاب یک چهره فرهنگی اثرگذار و فرهیخته در راس سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر می کنم.

حجت الاسلام آل هاشم، تجربیات ارزشمند مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی را در مسئولیت های قبلی یادآور شد و افزود: جذب نیروهای خاکستری بسیار اهمیت دارد چراکه وظایفی در قبال این افراد داریم و نباید رهایشان کنیم.

وی با تاکید بر اینکه حجت الاسلام شعبانی باید در این مسئولیت مهم و اثرگذار، باید توجه داشته باشند که افراد منصوب شده در زیرمجموعه خود، دارای روحیه انقلابی باشند، تصریح کرد: ایشان باید روحیه انقلابی را مد نظر قرار داده و برای تقویت روحیه انقلابی در بین جوانان نیز گام های مثبتی بردارند.

امام جمعه تبریز، با بیان اینکه تلاش کنیم، حرکت هایی که مقام معظم رهبری در جوان گرایی و روحیه انقلابی مدیران آغاز کرده اند و چهره های فرهنگی و نخبگان را به کار می گیرند، در این استان هم محقق شود ابراز داشت: هر کسی در تقویت روحیه انقلابی کوتاه بیاید ایران و آینده انقلاب آسیب می بیند.

وی در پایان از مدیران کل اوقاف و تبلیغات اسلامی خواست تا بین انجمن های اسلامی و هیئت امنای مساجد همدلی و مودت ایجاد کنند، تاکید کرد: در برخی از مساجد به جای اینکه جوانان و نوجوانان را جذب کنیم، انجمن اسلامی با هیئت امنا یا با پایگاه و روحانی مسجد اختلاف دارند که این دو مدیر باید در نزدیک کردن دل های هیئت امنا و انجمن اسلامی اقداماتی صورت دهند که قطعا رضایت خداوند در این امر خواهد بود.


خروج