رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست‌وزیر پاکستان و هیئت همراه:
پایان درست جنگ یمن تأثیرات مثبتی در منطقه خواهد داشت
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (یکشنبه) در دیدار آقای عمران خان نخست‌وزیر پاکستان و هیئت همراه، روابط ایران و پاکستان را بسیار عمیق و مردمی دانستند و با تأکید بر لزوم استفاده از این بستر برای افزایش همکاریهای دو دولت خاطرنشان کردند: جمهوری اسلامی ایران از مدتها قبل طرحی چهار ماده‌ای برای توقف جنگ در یمن ارائه کرده است و پایان این جنگ، می‌تواند تأثیرات مثبتی در منطقه به دنبال داشته باشد.
 ١٣٩٨/٠٧/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:
13 آبان امسال پاسخ دندان‌شکنی به دشمن خواهیم داد
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه یوم‌الله 13 آبان، روز استکبارستیزی است، گفت: 13 آبان فقط مختص دانش‌آموزان نبوده و همه اقشار مختلف مردم در کنار دانش‌آموزان در راهپیمایی ضداستکباری امسال، پاسخ دندان شکنی به مستکبران عالم خواهد داد.
 ١٣٩٨/٠٧/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
شعر یک ثروت ملی است /ویژگی شعر انقلاب
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: شعر در انواع قالب های آن یک ثروت ملی هستند و این ثروت زمانی ارزشمند است که مبتنی بر گفتمان انقلاب باشد.
 ١٣٩٨/٠٧/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه:
فشار حداکثری شکست خورده است به کاهش تعهدات هسته‌ای ادامه می‌دهیم
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.
 ١٣٩٨/٠٧/١١ - نظرات : ٠متن کامل >>
راهپیمایی اربعین زمینه‌ساز تحقق تمدن اسلامی است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز راهپیمایی عظیم اربعین را رویدادی برای رویش جوانان انقلابی و تحقق تمدن نوین اسلامی خواند.
 ١٣٩٨/٠٧/١٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>