منوی اصلی

ویژه نامه

ثارالله

http://azar-sh.ccoip.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=6a7dbb0b-2bb5-4ae3-84e6-bb2568f2061a

پربازدیدترین ها

1398/2/15 يكشنبه

فضیلت ماه مبارک رمضان

رمضان تنها ماه قمری است که نامش در قرآن آمده است
1398/2/12 پنجشنبه

«حرمت استاد» در آیات و روایات

امام صادق علیه السلام یکی از وظایف‌ متعلمان را تـواضع مـعرفی کرده و فرموده است.«نسبت به کسی که از او علم می‌آموزید(استاد) فروتن باشید.
1398/2/12 پنجشنبه

می‌خواهند با اجرای سند ۲۰۳۰ برای انگلیس و آمریکا و بقیه‌ این وحشی‌های کراوات‌زده و ادکلن‌زده سرباز درست کنند

حضرت آیت الله خامنه‌ای گفتند: دلیل اینکه روی سند ۲۰۳۰ آن‌قدر کار میکنند، چون در این سند دستورات و توصیه‌ها این است که آموزش و پرورش، مناسبات فکری شاگردان را جوری تنظیم کند که اساس زندگی‌شان طبق تفکر غربی باشد.
اخبار
سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در طبس گرامی باد
 • 1398/2/4 چهارشنبه سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در طبس گرامی باد
  پنجم اردیبهشت، سالروز شکست نظامی آمریکا در صحرای طبس است. مزدوران آمریکایی قصد آزادسازی گروگان ها را داشتند. شکست شیطان بزرگ در این عملیات، حمله فیلداران ابرهه را به خانه کعبه در ذهن ها زنده می کند. در این روز نیز، دانه های ریز شن، دسیسه بزرگ آمریکا را فرو شکست و در ذهن مردم ایران منفور باقی ماند.
امام جمعه تبریز: 90 درصد شهدا بچه مسجد بودند
 • 1398/2/4 چهارشنبه امام جمعه تبریز: 90 درصد شهدا بچه مسجد بودند
  نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه حدود 90 درصد از شهدای هشت سال دفاع مقدس از بچه های مساجد بودند، گفت: مسجد همواره سنگر مقاومت مومنانه در مقابل هجمه های دشمنان بوده است.
ای که نسل جوان را به جهان رهبری
 • 1398/1/28 چهارشنبه ای که نسل جوان را به جهان رهبری
  یازدهم ماه شعبان، سالروز خجسته میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان است، روزی که خداوند جوانی را همانند پیامبر اکرم (ص)، در ضمیر پاکی ها، به دور از گناه و پلیدی ها، شجاع و نور حق و حقانیت را به حضرت اباعبدالحسین (ع) عنایت می کند.
امام جمعه تبریز: خط امامی بودن در تبعیت از ولی فقیه زمان است
حضور باشکوه مردم تبریز در راهپیمایی حمایت از سپاه به روایت تصویر
مقالات و یادداشتها
توفان شن: شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس
 • 1398/2/4 چهارشنبه
  توفان شن: شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس
  پنجم اردیبهشت، سالروز شکست نظامی آمریکا در صحرای طبس است. در این حمله نظامی، شیطان بزرگ با مفتضحانه‏ترین وضعی شکست خورد. شکست شیطان بزرگ در این عملیات، حمله فیلداران ابرهه را به خانه کعبه در ذهن‏ها زنده می‏کند. لشگریان ابرهه، همچون نیروهای متجاوز آمریکایی، از فراوانی قدرت و شوکت، تصور نمی‏کردند کسی بتواند مانع حمله آنها به خانه کعبه شود، ولی آن هنگام که به سوی کعبه هجوم آغاز کردند، به فرمان خداوند متعالی پرندگانی در آسمان ظاهر شدند
نیمه شعبان، لیلة القدر منتظران ظهور
 • 1398/1/31 شنبه
  نیمه شعبان، لیلة القدر منتظران ظهور
  شب های قدر برترین شب ها هستند و پس از آن شب نیمه شعبان از اهمیت و قداست ویژه ای برخوردار است. لذا فرموده اند در این شب انفاق کنید و مانند شب قدر مشغول دعا و مناجات و راز و نیاز باشید.
 قیام 29 بهمن تبریز
 • 1397/11/28 يكشنبه
  قیام 29 بهمن تبریز
  کلمات کلیدی : قیام، تبریز، 19 دی، 29 بهمن، شاه، شهدا نویسنده: محمد محمدی
نظریه انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی
 • 1397/11/14 يكشنبه
  نظریه انقلاب اسلامی از دیدگاه امام خمینی
  مقدمه: انقلاب اسلامی ایران بی شک پدیده ای نوظهور در قرن حاضر می باشد. انقلابی غایت گرا (teleoerical) ، آرمانگرا (utopianist) ، اسلامگرا (pan - islamist) و عالمگیر (universal) و جهان شمول (casmapoklifianist) که از و بی نظیر (Unique) در جهان اسلام چون امام خمینی (ره) هدایت گردید و تحولی شگرف در عرصه روابط بین الملل و در معادلات سیاسی دولتهای جهان پدید آورد. این رهبر تاریخ ساز انقلابی را بنیان نهاد که بسان تیغی دو لبه همزمان علیه کمونیسم و کاپیتالیسم به کار گرفته شد. ایشان با هدف مقابله با سلطه ابرقدرتهای شرق و غرب، ملل اسلامی را به رویکردی مجدد به ارزشهای اسلامی فرا خواندند و با قائل شدن رابطه ای مستقیم میان انقلاب و ایدئولوژی، انقلاب را شرطی لازم و ضروری برای تحقق آرمانهای الهی و وسیله ای برای نیل به مقاصد مکتبی و ایصال جامعه بشری به تعالی انسانی تلقی کردند، که در این راه در پیاده کردن نظریه خویش اهتمام نمودند. در این رهگذر، ایشان علاوه بر اهتمام به حاکمیت آرمانها و ارزشهای مذهبی، از هیچ کوششی برای تحقق جنبه های آزادیخواهانه و استقلال طلبانه نهضت فروگذار ننمودند و بدین ترتیب انقلاب به عنوان وسیله ای برای ت
رابطه ایران و آمریکا در نگاه امام خمینی (ره)
 • 1397/8/10 پنجشنبه
  رابطه ایران و آمریکا در نگاه امام خمینی (ره)
  کشور ما تقریبا بیش از نیم قرن است که با آمریکا بیش از هر کشور دیگری رابطه گسترده دارد . در این مدت، تحولات و سیاستهای داخلی و خارجی ایالات متحده تاثیر به سزایی در تحولات کشور ما داشته است و دارد . البته چگونگی این رابطه بسیار متفاوت و همواره با نوسانات زیادی همراه بوده و روند مستمر و یک نواختی را طی نکرده است . به عبارت دیگر، قبل از انقلاب اسلامی، با توجه به امتیازاتی که امریکایی ها به دست آورده بودند، حق هرگونه مداخله در امور ایران را داشتند و نوعی رابطه دست نشاندگی و سروری میان دو کشور به وجود آمده بود; ارتباطی که برای مردم، روشنفکران و روحانیون تحمل ناپذیر بود . برعکس، بعد از انقلاب اسلامی، رابطه ما با امریکا، بسیار خصمانه شد تا آنجا که به قطع روابط سیاسی بین دو کشور منجر گردید .

اطلاعیه ها وبیانیه ها

1398/1/21 چهارشنبه

اطلاعیه برگزاری تظاهرات...

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم ولایتمدار استان دعوت کرد تا با شرکت در تظاهرات سراسری روز جمعه 23فروردین ماه، اقدام سخیف آمریکای جهانخوار را در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محکوم نمایند. متن کامل این اطلاعیه در زیر آمده است:
1397/12/14 سه شنبه

اطلاعیه بزرگداشت شهید باکری...

در آستانه سالروز شهادت سردار رشید اسلام، فرمانده شهید لشکر عاشورا در دفاع مقدس، شهید مهدی باکری، آیین بزرگداشتی به همین مناسبت برگزار خواهد شد. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی، با صدور اطلاعیه ای از عموم اقشار مختلف مردم شهید پرور تبریز دعوت کرد تا در این مراسم معنوی شرکت نمایند. متن کامل این اطلاعیه در زیر آمد است:
1397/11/23 سه شنبه

اطلاعیه قدردانی...

ستاد اجرایی چهلمین سال انقلاب اسلامی در استان آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای از حضور باشکوه و بی نظیر مردم انقلابی استان و تبریز قهرمان در راهپیمایی یوم الله 22بهمن قدردانی نمود. متن کامل این اطلاعیه در زیر آمده است:
1397/11/11 پنجشنبه

اطلاعیه 12بهمن...

در آستانه آغاز ایام چهلم انقلاب اسلامی، ستاد بزرگداشت چهلمین سال انقلاب اسلامی در استان آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای، از عموم اقشار مختلف مردم استان دعوت کرد تا در مراسم بزرگ تجدید میثاق با ولایت شرکت نمایند.
1397/10/6 پنجشنبه

اطلاعیه همایش بصیرت...

ستاد بزرگداشت حماسه نهم دی استان آذربایجان شرقی، با صدور اطلاعیه ای، از عموم اقشار مختلف مردم استان دعوت کرد تا با حضور در برنامه های بزرگداشت حماسه نهم دی یکبار دیگر با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت فقیه تجدید میثاق نمایند.

سایتهای مرتبط

تقويم

<>
شيدسچپج
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 194920
تعداد بازديد از سايت: 32428129
تعداد بازديد زيرپورتال: 530019
اين زيرپورتال امروز: 71
در امروز: 461
اين صفحه امروز: 12

نظر خواهي

شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي نهادي مستقل از سازمان تبليغات اسلامي است.
   
بله
خير


مناسبتهای ماه

دی ماه

Guest (SGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما