1399/11/13
امام جمعه میانه:

حرکت تاریخی امام راحل استمرار حرکت امام حسین(ع) است

امام جمعه میانه با اشاره به سالروز تاریخی ورود امام(ره) به خاک ایران اسلامی، حرکت تاریخی امام خمینی(ره) را استمراری از حرکت امام حسین(ع) و در راه جلب رضای پروردگار دانست.

حرکت تاریخی امام راحل استمرار حرکت امام حسین(ع) است

حجت الاسلام عبدالله محمدی در آیین نواختن زنگ انقلاب در میانه به نقش تاثیرگذار رزمندگان شهرستان میانه در جبهه های حق علیه باطل و پشتیبانی آنها توسط پایگاه های مردمی از جمله دبیرستان شهدای زینبیه اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن به نیروی عظیم ملت ایران پی برده بود و حمله ناجوانمردانه و بمباران مدارس زینبیه و ثارالله نشانه ای از عجز صدامیان در برابر ملت ایران بود.

   وی انقلاب اسلامی را انقلابی برای خدمت به مظلومین و مستضعفان دانست و از مسئولین خواست تا رضای خداوند و خدمت به مردم را سرلوحه کارهای خود قرار دهند که کارهایی که در راه رضای خداوند باشد باعث ماندگاری آن است.

   مدیر آموزش و پرورش میانه نیز در ادامه مراسم، ایام دهه فجر را بستر مناسبی برای انتقال مفاهیم انقلاب و آرمان های شهدا به نسل جدید دانست و گفت: دستاوردهای انقلاب باید برای نسل جوان به خوبی تبیین ‌شود.

   رحیم احمدی اضافه کرد: وظیفه و رسالت آموزش و  پرورش به عنوان بزرگترین دستگاه تعلیم و تربیت در ایام الله دهه فجر، معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی است و این مهم با توجه به فعالیت غیرحضوری مدارس، در شبکه شاد تدارک دیده شده است.

    همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر به شکل نمادین و با حضور امام جمعه میانه و جمعی از مسئولین شهر در دبیرستان شهدای زینبیه میانه برگزار شد.


خروج