1398/11/11
امام جمعه میانه:

پیروزی انقلاب اسلامی، تحقق آمال صدها ساله شیعیان بود

امام جمعه میانه با بیان اینکه شیعه صدها سال بود که آرزوی پیروزی در برابر طاغوت را داشت، اظهار کرد: انقلاب اسلامی، این آمال صدها ساله شیعیان را تحقق بخشید.

پیروزی انقلاب اسلامی، تحقق آمال صدها ساله شیعیان بود

حجت الاسلام عبدالله محمدی در جمع کارکنان سپاه میانه و اعضای شورای اداری آن، ایام دهه فجر را ایامی پربرکت و ارزشمند دانست و با تاکید بر ضرورت حضور حداکثری در راهپیمایی منسجم 22 بهمن، گفت: یکی از منابع تولید قدرت ملی برای کشور، همین حضورهای مردمی قوی و منسجم است.

   وی با اشاره به رخدادهای اخیر در کشور و جهان در پی شهادت سردار سلیمانی، شکست هیمنه دشمن در منطقه و جهان را از برکات خون این شهید دانست و اظهار داشت: انهدام پایگاه عین الاسد، تصویب خروج آمریکا در پارلمان عراق، راهپیمایی میلیونها نفری در عراق علیه آمریکا، سقوط هواپیمای حامل جاسوسان و طراحان اطلاعاتی و نظامی آمریکا در افغانستان و ... نشانه هایی از این شکست مفتضحانه آمریکا و استکبار است.

   حجت الاسلام محمّدی وحدت و اتفاق همه دستگاه ها در بحث حل مشکلات مردم زلزله زده ورنکش را ستودنی دانست و اظهار داشت: به برکت این وحدت و همدلی، این مشکل بزرگ به راحتی حل شد و این، ثمره عزم همگانی است.

   وی با مهم دانستن مسئله انتخابات، بر حضور حداکثری و انتخاب افرادی کارآمد، زمان شناس و انقلابی تاکید کرد و افزود: فرهنگ مطالبه گری باید هم در مجلس نسبت به عملکرد دولت و هم در مردم نسبت به عملکرد نمایندگان مجلس، تقویت و قدرت یابد.

   به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارکه فجر، جمعی از کارکنان سپاه میانه به همراه اعضای شورای اداری و تامین شهرستان با امام جمعه میانه دیدار کردند.


خروج