1398/10/13
امام جمعه میانه:

خون شهید سلیمانی، دشمن رسوا را رسواتر کرد

امام جمعه میانه، خون شهید سلیمانی را عاملی برای شناخت بیشتر ماهیت تروریستی، ضد ایرانی و ضد اسلامی آمریکا و استکبار عنوان کرد و گفت: خون این شهید، دشمن رسوا را رسواتر کرد.

خون شهید سلیمانی، دشمن رسوا را رسواتر کرد

حجت الاسلام عبدالله محمّدی، در راهپیمایی اعتراض آمیز مردم میانه در خون خواهی شهید قاسم سلیمانی، سردار سلیمانی را مرد میدانهای جهاد و شهادت معرفی کرد و با اشاره به جنگ های 40 ساله او در راه اسلام و انقلاب، اظهار کرد: سردار سلیمانی کسی بود که توانست با رشادتها و دلاوری هایش در کشور و منطقه، پوزه آمریکا و اسرائیل را بر زمین بمالد و شهادت، آرزوی دیرینه او بود.

   خطیب جمعه میانه افزود: او کسی بود که هرگز در راه خدا سست نشد و همچون مولای شهیدش، بدنش در راه اسلام تکه تکه شد و اکنون ما با قلبی شکسته و غصه دار اعلام می کنیم که خدا منتقم است و انتقام این شهید مظلوم را به دست ما خواهد گرفت.

 حجت الاسم محمدی با اشاره به اینکه جوانان برومند این کشور هر کدام یک سلیمانی دیگرند، تصریح کرد: ما منتظر فرمان رهبریم و اگر آنحضرت دستور فرمایند، هزاران هزار سردار سلیمانی آماده جانفشانی در راه ایشان وخشکاندن ریشه های آمریکا هستند.

   وی با تاکید بر اینکه دشمن کاملا ناجوانمردانه ایشان را به شهادت رسانیده اند، اعلام کرد: این خون برکات بسیاری را برای ایران، عراق و تمامی کشورهای مسلمان خواهد داشت و ما با برنامه ریزی های قوی و دقیق، انتقامی جوانمردانه از عاملان این حادثه خواهیم گرفت.

  هزاران نفر از مردم میانه در محکومیت حادثه تروریستی شهادت سردار قاسم سلیمانی، پس از اقامه نماز جمعه به خیابان ها آمده و با طی مسیر مسجد جامع تا 4 راه آزادی و با سردادن شعارهای ضد استکباری، این حرکت تروریستی را محکوم کردند.


خروج