1398/11/22
امام جمعه هشترود:

۲۲ بهمن یادآور رشادت ها و جانفشانی‌های مردم ایران است

امام جمعه هشترود گفت: ۲۲ بهمن یادآور حماسه‌ها، رشادت‌ها و جانفشانی‌های مردم ایران است.

۲۲ بهمن یادآور رشادت ها و جانفشانی‌های مردم ایران است

حجت الاسلام علی رحیمی روز سه شنبه در جمع راهپیمایی کنندگان هشترودی افزود: پس از عید غدیر، ۲۲ بهمن عید بزرگ ملت ایران اسلامی بوده و این روز در واقع ادامه غدیر خم است.

وی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش وحدت مردم در دفاع از انقلاب است و حضور گسترده مردم باعث رعب و وحشت و یاس دشمن و امیدواری دوستان و شادی روح شهدا را به دنبال دارد.

حجت الاسلام رحیمی افزود: مردم در این روز عشق به انقلاب و امام راحل را نشان دادند و سربلندی وطن را یکپارچه و بی واهمه فریاد زدند.

وی گفت: ما استقلال را آسان به دست نیاورده‌ایم تا آسان از دست بدهیم. استقلال به معنای بیگانه‌ستیزی یا بیگانه‌هراسی نیست، استقلال به معنای آن است که ما روی پای خود ایستاده‌ایم و اراده مردم حاکم است.

حجت الاسلام رحیمی همچنین مردم را به حضور گسترده در انتخابات دعوت کرد و گفت: ارکان اصلی و حکمرانی کشور بر مبنای رای مردم با عنوان مردم سالاری دینی است.

به رغم برودت شدید هوا و بارش برف و کولاک شدید در هشترود، مردم انقلابی این شهرستان با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی و آذربایجان جانباز خامنه ای دن آیرلماز و تجمع درمحوطه مسجد تاریخی جامع با آرمان های انقلاب تجدید پیمان کردند.


خروج