1398/10/27

عظمت و اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کاسته نمی‌شود

عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به موضعگیری صادقانه فرماندهان سپاه در قبال حادثه سقوط هواپیمای مسافربری گفت: با وجود خطای انسانی در سقوط این هواپیما، عظمت، اقتدار و فداکاری های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کاسته نخواهد شد.

عظمت و اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کاسته نمی‌شود

آیت الله محمدتقی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: اذعان فرماندهان سپاه به خطای سهوی در این سانحه، صداقت و مردمی بودن سپاه را برای همگان آشکار کرد.
وی ادامه داد: در هیچ جای دنیا سابقه نداشته که فرماندهی، مسئولیت خطای مجموعه و نیروهای خود را برعهده گرفته و از مردم عذرخواهی کند.
وی اضافه کرد: هر چند در این سانحه تلخ نباید از کنار حمله و اختلال سایبری آمریکا به راحتی عبور کرد و آن را نادیده گرفت.
خطیب جمعه مراغه با اشاره به پاسخ قاطع موشکی سپاه به آمریکا گفت: اصابت دقیق موشک های سپاه به پایگاه های آمریکایی نشان داد که می توان اسرائیل را هدف قرار داد.
آیت الله پورمحمدی افزود: توانایی دفاعی و بازدارنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از آرمان های اسلامی و انقلابی در عصر حاضر و هشت سال دفاع مقدس بر همگان به اثبات رسیده است.
وی ادامه داد: سپاه همواره در بحران ها و مقاطع حساس پیشقدم و پیشرو بوده و در کنار جبهه مقاومت اسلامی در منطقه قرار داشته است.
وی اضافه کرد: دشمنان همواره با بهره گیری از ایادی و مزدوران داخلی خود، درصدد ضربه زدن به نظام، وحدت و امنیت موجود بوده که نمونه بارز آن را می توان در برخی آشوبگری های اخیر مشاهده کرد.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.


خروج