1398/10/13
امام جمعه مراغه:

ترور سردار سلیمانی نشانه دشمنی آشکار امریکا با کشور ایران است

امام جمعه موقت مراغه با بیان اینکه ادعا و ظاهرسازی های آمریکا با ترور سردار سلیمانی باطل شد، خاطرنشان کرد: امریکا امروز دشمنی خود را آشکارا اعلام کرد و اگر تا به امروز ادعای خیرخواهی مردم ایران را داشت، آشکار ساخت که این ادعا دروغی بزرگ است.

ترور سردار سلیمانی نشانه دشمنی آشکار امریکا با کشور ایران است

حجت الاسلام حمید محمدی راد در خطبه های نماز جمعه مراغه گفت: شهادت سردار سلیمانی پایان کار نیست و ماجرا با شهادت به پایان خود نرسیده است چرا که سلیمانی‌ها ادامه دهنده راه سردار رشید اسلام هستند.

وی افزود: شهادت برای سردار سلیمانی هدیه بزرگی بود، پاداشی به غیر از شهادت نمی تواند برای سردار اسلام قابل قبول باشد چراکه این شهید راه حق عمر خود را در راه خدا، جهاد و جبهه مبارزه با استکبار جهانی وقف کرده بود.
حجت الاسلام محمدی راد گفت: سردار سلیمانی در تمام عمر بر روی اعتقاد خود ایستادگی کرد و سال ها در انتظار شهادت زندگی کرد و به فرموده مقام معظم رهبری امروز سردار اسلام آسمانی شد.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا دشمن سرسخت ایران است، افزود: آمریکا اگر خیرخواه مردم ایران است چرا داروهای اساسی را تحریم و به صورت مخفیانه و آشکار به فکر ضربه زدن به اسلام و جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام محمدی راد گفت: سردار سلیمانی شیفته ‌حرم و اهل بیت(ع) بود و این شهید بزرگوار عمر خود را برای دفاع از حریم ولایت، آزادی و انسانیت فدا کرد.
وی گفت: یاد و خاطره و محبت هایسردار سلیمانیی از ذهن های ملت ایران، سوریه، عراق و تمامی کشورهای آزادی خواه فراموش و خارج نخواهد شد و همه ما قدردان زحمات و مجاهدت های  سردار سلیمانی هستیم و خواهیم بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر وظیفه ملت ایران اسلامی حفظ انسجام، همدلی، همفکری، وحدت، تبعیت از ولی فقیه است و بایستی با یک صدای واحد بر علیه دشمنان انقلاب اسلامی شعار آزاده خواهی سر داده و گوش به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم.


خروج