1398/10/24
فرمانده سپاه آذرشهر:

شهادت سردار سلیمانی بین مسلمانان جهان وحدت ایجاد کرد

فرمانده سپاه آذرشهر با اشاره به اینکه خون سردار سلیمانی بزرگترین نعمتی که داد ایجاد وحدت بین مسلمانان جهان بود و دنیا شاهد ظهور میلیون ها حاج قاسم سلیمانی شد و یک تازگی و طراوت به انقلاب ما بخشید و ما نیز باید دهه فجر امسال را پررنگ تر از سال های گذشته و در مسیر اهداف آن شهید جبهه های مقاومت به کوری چشم دشمنان ادامه دهیم.

شهادت سردار سلیمانی بین مسلمانان جهان وحدت ایجاد کرد

سیدرضا پورزینال در جلسه شورای جهاد فرهنگی در خصوص دهه فجر، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و شهادت سردار  سلیمانی، اظهار کرد: قالب اصلی حرکت ما شناخت دشمن و آشنایی مردم با مولفه های انقلاب و نظام است و امسال باید اقدامات اساسی در این زمینه برای متوقف کردن توطئه های دشمنان صورت گیرد و با مصادف شدن شهادت سردار سلیمانی خود فرصتی است برای جوشش فکری و ایجاد روحیه امید در مردم خواهد شد.

وی افزود: هرچه قدر از انقلاب فاصله می گیریم تهدیدات دشمنان و بدخواهان بیشتر و بیشتر می شود.

پورزینال ادامه داد: این تهدیدات علاوه بر دشمنان خارجی از داخل نیز توسط عده ای منافق و غافل در قالب ها و طرق مختلف شتاب داده می شود.

وی با اشاره به این که خون سردار سلیمانی بزرگترین نعمتی که داد ایجاد وحدت بین مسلمانان جهان بود و دنیا شاهد ظهور میلیون ها حاج قاسم سلیمانی شد و یک تازگی و طراوت به انقلاب ما بخشید و ما نیز بایستی دهه فجر امسال را پررنگ تر از سال های گذشته و در مسیر اهداف آن شهید جبهه های مقاومت به کوری چشم دشمنان ادامه دهیم.


خروج