1398/02/23
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی:

ترامپ باید ناوهایش را از خلیج فارس خارج کند/ امنیت خاورمیانه را مردم منطقه تامین می‌کنند

«محمد وحدتی» گفت: امیدواریم ترامپ سر عقل بیاید و از کارهایش پشیمان شود و نیروهای نظامی و تسلیحاتش را که امروز در خاورمیانه مستقر کرده، به آمریکا بازگرداند.

ترامپ باید ناوهایش را از خلیج فارس خارج کند/ امنیت خاورمیانه را مردم منطقه تامین می‌کنند

«محمد وحدتی هلان» رئیس مجمع نمایندگان استان امروز در جمع خبرنگاران تبریز اظهار داشت: با توجه به موضع‌گیری ترامپ و آمریکایی‌ها نسبت به ایران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دفاع می‎کنند و یقین بدانند پاسخ قاطعی به آن‌ها داده خواهد شد.

وی در واکنش به مستقر شدن ناوهای آمریکایی در خاورمیانه عنوان کرد: ترامپ به جای تلاش برای ایجاد آشوب در منطقه خاورمیانه برای حل مشکلات مردم آمریکا تلاش کند، امنیت منطقه خاورمیانه بر عهده مردم خاورمیانه است. 

نماینده بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ترامپ، شخصیتی غیرقابل پیش‌بینی است، تصریح کرد: امیدواریم ترامپ سر عقل بیاید و از کارهایش پشیمان شود و نیروهای نظامی و تسلیحاتش را که امروز در خاورمیانه مستقر کرده به آمریکا بازگرداند.

وی متذکر شد: انتظار می‎رود ترامپ برجام را بپذیرد و تحریم‌هایی را که علیه ایران و سایر کشورها وضع کرده، لغو کند تا دنیا در راحتی و آزادی به سر ببرد.

 

وحدتی در پایان متذکر شد: اگر آمریکا اقدامی انجام دهد که تمامیت ارضی و امنیت ایران به خطر بیفتد و یا به ملت ایران بی‌حرمتی شود، با مشت محکمی به این اقدامشان پاسخ خواهیم داد.


خروج