1398/02/30
امام جمعه بستان آباد:

ماه رمضان فرصتی برای دستگیری از محرومان است

امام جمعه بستان آباد در جمع کارکنان سپاه این شهرستان، عمل همراه با اخلاص را موجب بخشش گناهان در ماه رمضان برشمرد و با تاکید بر وجود رحمت و مغفرت در این ماه، لزوم دست گیری از مستضعفان و محرومان را یادآور شد.

ماه رمضان فرصتی برای دستگیری از محرومان است

حجت الاسلام سیدرضا رضوی با معرفی الگوهای اصیل اسلامی برای جوانان امام علی(ع) را برترین الگو و مصداق بارز و شاخص تعیین کننده برای ارزش های اسلام عنوان کرد که در اوج قدرت یاری گر مستضعفان بود و شمشیرش جز برای خواست خداوند پیکر کفار و نافقین را نمی شکافت.

وی با اشاره به جنگ نرم دشمنان علیه نظام اسلامی و تبلیغات گسترده دشمن در این عرصه با نگرانی نسبت به برخی موضوعاتی همچون نگهداری سگ و گربه در منازل و همخوابی برخی افراد گمراه با این حیوانات و خو گرفتن با آن ها را از نشانه های مبتذل فرهنگ غربی برشمرد که باید با آگاهی بخشی و بصیرت افزایی نسبت به این تهدیدات به سلامت اخلاقی جامعه اسلامی کمک کنیم.

حجت الاسلام رضوی خدمت به  خلق را بهترین عبادت و راهی برای کسب رضایت خداوند عنوان کرد و افزود: بهترین کارها نزد پروردگار خدمت به مردم است و هر کسی که در این راه با عزت و شرافت قدم بردارد قطعا مورد لطف و عنایت خداوند قرار خواهد گرفت.


خروج