1398/10/24
امام جمعه شبستر:

شهدا وارثان حقیقی نظام اسلامی هستند

امام جمعه شبستر در دیدار با خانواده های شاهد وایثارگر گفت:شهدا وارثان حقیقی نظام اسلامی، و والدین شهدا به‌عنوان امانت شهدا در جامعه هستند و ما مسئولان باید امانت‌دار خوبی برای شهدا باشیم.

شهدا وارثان حقیقی نظام اسلامی هستند

حجت‌الاسلام‌ سیفعلی‌محمد زاده در دیدار از والدین شهیدان «احد دریادوست» و شهید «نصرت هاشم پورغفاربی» با اشاره به نقش بسزای والدین معظم شهدا گفت: خدا را شکر، امروز شاهد هستیم که شجاعت و شهادت این شهیدان به هدر نرفته و باعث اقتدار و سربلندی این نظام و انقلاب شده‌اند و مسلماً خانواده شهدا نیز در این پیشرفت عظیم و رسیدن به قله‌های ترقی شریک هستند.
وی در ادامه خاطرنشان کرده‌اند: پدران شهدا اسوه‌های بی‌بدیل صبر و استقامت هستند که با تربیت فرزندانی دلاور و از خودگذشته، در دفاع از کشور و انقلاب اسلامی نقش‌آفرین بودند.
حجت الاسلام محمدزاده بیان کرد: شهدا وارثان حقیقی نظام اسلامی، و والدین شهدا به‌عنوان امانت شهدا در جامعه هستند و ما مسئولان باید امانت‌دار خوبی برای شهدا باشیم و با نهایت احترام و فروتنی با خانواده‌های شهدا رفتار کنیم.
وی خاطرنشان کرد: صبر، ایستادگی و مقاومت والدین گران‌قدر شهدا موجب شد تا رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس به بهترین نحو ممکن در مقابل دشمن ایستادگی کرده و از کیان و تمامیت ارضی کشور دفاع کنند.
 شهید «نصرت هاشم‌پور غفاربی» متولد 1349 و در تاریخ 12 مهرماه 1361 در منطقه سومارو شهید «احد دریا دوست» متولد 1342 در تاریخ 29 مهرماه 1363 و در منطقه میمک به درجه رفیع شهادت نائل‌آمده‌اند.


خروج