1398/11/06
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر:

یوم‌الله ۲۲ بهمن روز نفی نظام سلطه است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر با اشاره به تقارن یوم‌الله 22 بهمن با اربعین شهادت سپهبد قاسم سلیمانی گفت: یوم‌الله ۲۲ بهمن روز نفی نظام سلطه است و هم‌زمانی این روز با اربعین شهادت سردار سلیمانی و هم‌رزمانش نقطه عطفی در جهت حضور پرشور مردم در راهپیمایی و اعلام انزجار از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، اسرائیل و هم‌پیمانانش خواهد بود.

یوم‌الله ۲۲ بهمن روز نفی نظام سلطه است

احمد ابراهیمی بابیان اینکه دهه فجر نماد یکپارچگی، اتحاد، ایثار و همدلی مردم است گفت: این دهه، فرصت بسیار مغتنمی، جهت تبیین ثمرات انقلاب به نسل نوجوان و جوان و نهادینه‌سازی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
وی افزود: کشور ما باوجود فشارها و هجمه‌های استکبار جهانی با وحدت و همدلی مردم همیشه درصحنه در سایه رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به سمت پیشرفت و رشد در حال حرکت است و همه وظیفه‌داریم تا در حد وسعمان، برای زنده نگه‌داشتن ارزش‌های انقلابی و اسلامی بکوشیم.
ابراهیمی در ادامه به تشریح برنامه‌های کمیته ایثارگران ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در سال 1398 پرداخت و اظهار کرد: دیدار با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر، تعویض پرچم مزارهای مطهر شهدا، اجرای طرح پایش سلامت والدین شهدا و جانبازان و برگزاری آئین میهمانی لاله‌ها در گلزارهای مطهر شهدا شهری و روستایی و تجدید میثاق با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی(ره) و شهدا گلگون‌کفن، از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده جهت گرامیداشت دهه مبارک فجر است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر ادامه داد: تجلیل از خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر به‌عنوان صاحبان اصلی نظام و انقلاب، برپایی نمایشگاه عکس شهدا و فجرآفرینان، اعزام راویان و پیام‌آوران ایثار به مدارس و دانشگاه‌ها جهت روایتگری به‌منظور آشنایی نوجوانان و جوانان با سیره و منش شهدا و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و برگزاری یادواره‌های شهدا از سایر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده توسط کمیته ایثارگران جهت گرامیداشت دهه مبارک فجر است.
ابراهیمی با اشاره به تقارن یوم‌الله 22 بهمن با اربعین شهادت سپهبد قاسم سلیمانی گفت: یوم‌الله ۲۲ بهمن روز نفی نظام سلطه است و هم‌زمانی این روز با اربعین شهادت سردار سلیمانی و هم‌رزمانش نقطه عطفی در جهت حضور پرشور مردم در راهپیمایی و اعلام انزجار از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، اسرائیل و هم‌پیمانانش خواهد بود.


خروج