1398/11/01
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر:

برنامه‌های دهه فجر باید خنثی‌کننده نقشه‌های دشمنان نظام باشد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر باید خنثی‌کننده نقشه‌های دشمنان نظام و انقلاب باشد افزود: همه باید دستاوردهای انقلاب اسلامی که خون بهای شهدا، زحمات طاقت فرسای مجاهدان در راه خدا، رهبری های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری است را حفظ و برای نسل جوان تبیین کنیم.

برنامه‌های دهه فجر باید خنثی‌کننده نقشه‌های دشمنان نظام باشد

مصطفی معصوم زاده در جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: با توجه به برهه حساس کنونی و اهمیت بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، ازاین‌رو اجرای باشکوه ویژه‌برنامه‌های این ایام در دستور کار بنیاد کلیبر قرار دارد.
وی ادامه داد: شهادت سردار سلیمانی ضایعه‌ای سنگینa و سخت برای تمام ملت ایران است که به دست دولت خبیث آمریکایی و ایادی او حاصل شد.
معصوم زاده بابیان اینکه برنامه‌های دهه فجر باید خنثی‌کننده نقشه‌های دشمنان نظام و انقلاب باشد افزود: همه باید دستاوردهای انقلاب اسلامی که خون بهای شهدا، زحمات طاقت فرسای مجاهدان در راه خدا، رهبری های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری است را حفظ و برای نسل جوان تبیین کنیم.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه دهه فجر، احیای فرهنگ ایثار و شهادت است خاطرنشان کرد: تنوع، نوآوری و خلاقیت در اجرای برنامه ها باید با توجه به تجربیات سالهای گذشته در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم خروجی مناسبی از فعالیت ها داشته باشیم.


خروج