1398/10/24
امام جمعه کلیبر:

سانحه سقوط هواپیما ضایعه سنگینی برای همه ماست

امام‌جمعه کلیبر گفت: سانحه سقوط هواپیما و پرکشیدن جمعی از هم‌وطنان در این حادثه ضایعه سنگینی برای ما و ملت ایران بود و دل هر انسان باوجدانی را به درد آورد.

سانحه سقوط هواپیما ضایعه سنگینی برای همه ماست

حجت‌الاسلام‌ محمدرضا متقی فر در آیین بزرگداشت شهدای سانحه هوایی با تجلیل از مقام سپهبد سلیمانی و تسلیت مصیبت سقوط هواپیمای اوکراینی به خانواده جان‌باختگان گفت: سانحه سقوط هواپیما و شهادت جمعی از هم‌وطنان، ضایعه سنگینی برای ما و ملت ایران بود و دل هر انسان باوجدانی را به درد آورد.
وی ادامه داد: شهادت ناجوانمردانه سپهبد شهید قاسم سلیمانی و هم‌رزمش ابومهدی المهندس و رزمندگان همراهشان و تشییع دهها میلیونی این شهدا در عراق و ایران اقتدار اسلام، انقلاب و وفاداری ملت غیرتمند ایران به امام، ولایت و رهبری را به نمایش گذاشت و خشم سران استکبار را برانگیخت.
حجت الاسلام متقی فر خاطرنشان کرد: هدف قرار دادن مهم‌ترین پایگاه نظامی آمریکا در عراق توسط پاسداران سپاه مقتدر، قدرت نظامی ایران را به رخ آمریکا کشید.
وی بیان کرد: در این میان هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری به جهت خطای انسانی یا به هر دلیل در شرایط کاملاً جنگی کام ملت ایران را تلخ کرد که باید رسیدگی شود.
حجت الاسلام متقی فر ادامه داد: البته در این میان عده‌ای فرصت‌طلب و فریب‌خورده طی چند روز اخیر به حریم سپاه و ارزش‌های انقلاب تعرض کردند که قطعاً توسط مردم با بصیرت و انقلابی ایران محکوم هستند و این حریم‌شکنان با خانواده‌های محترم مصیبت‌دیده هیچ سنخیتی ندارند.


خروج