1398/10/23
امام جمعه کلیبر:

سردار سلیمانی به تأسی از حضرت زهرا(س)، شهید راه مقاومت شد

امام‌جمعه کلیبر در دیدار با خانواده معزز شهدا گفت: تقارن شهادت حاج قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه و همچنین تقارن چهلم این سردار با 22 بهمن اتفاق بزرگی است که باعث شده فاطمیه امسال را با شور بیشتر از سال‌های گذشته به عزا بنشینیم.

سردار سلیمانی به تأسی از حضرت زهرا(س)، شهید راه مقاومت شد

حجت‌الاسلام‌ محمدرضا متقی فردر دیدار با خانواده شهید «ولی فلاحی» با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: بار سنگین این انقلاب بر دوش رزمندگان اسلام بود که با خون خود از انقلاب اسلامی حراست کردند و بعدازآن، این رسالت بر عهده خانواده معزز آن‌ها است که الگوی ایثار و پایداری برای عموم جامعه هستند.
وی با تسلیت ایام فاطمیه و تقارن این ایام با شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی به تأسی از حضرت زهرا (س)، شهید راه ولایت و مقاومت شد.
حجت الاسلام متقی فر با بیان اینکه شور و مقاومت فاطمی در فاطمیه امسال باید بیشتر تقویت شود ادامه داد: تقارن شهادت حاج قاسم سلیمانی و ایام شهادت حضرت زهرا(س) و همچنین تقارن چهلم این سردار با 22 بهمن اتفاق بزرگی است که باعث شده فاطمیه امسال را با شور بیشتر از سال‌های گذشته به عزا بنشینیم.
 شهید ولی فلاحی در 20 اسفند 1347 در کلیبر متولد و در 23 دی 1365 در عملیات کربلای 5 در محل کمین شطقلی به فیض عظمای شهادت نائل شد.


خروج