1398/10/13
امام جمعه کلیبر:

انقلاب با شهادت سردار سلیمانی، از آرمان هایش دست نمی کشد

امام جمعه کلیبر در نماز عبادی سیاسی جمعه با اشاره به شهادت رسیدن سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی، گفت: آمریکا این را بداند که با شهادت مظلومانه‌ی سردار سلیمانی، انقلاب اسلامی از آرمان هایش دست بر نخواهد داشت و این اتفاق فروپاشی دولت خبیث و مستکبر آمریکا و ریشه‌کنی رژیم جعلی اسرائیل را در پی خواهد داشت.

انقلاب با شهادت سردار سلیمانی، از آرمان هایش دست نمی کشد

حجت‌الإسلام محمدرضا متقی‌فر، افزود: آمریکا با این اقدام بزدلانه تروریستی اش آبرو و هیمنه پوشالی خود را به دنیا نشان داد و موجب افزایش محبوبیت سپاهیان و سرداران دلیرش در جوامع بین المللی گردید.

وی بیان کرد: درست است که شهادت مظلومانه‌ این سردار عزیز و رشید اسلام قلب‌ها را محزون و چشم‌های مظلومان عالم را گریان کرده است اما دشمنان باید این را بدانند که ایران اسلامی پر است از سردار سلیمانی ها که راه این شهید عزیز را ادامه خواهند داد.

حجت الاسلام متقی فر خاطرنشان کرد: دشمنان با این کار خود ثابت کردند که هیمنه آمریکا و دست اندرکارانش فروریخته است و با این اقدام بزدلانه ، تمامی آزادی خواهان عالم را علیه خود بسیج کردند و ان شاءالله خون پاک این شهید اسلام بزودی با مدد و نصرت الهی و عنایت امام زمان (عج) سرآغازی برای فروپاشی دولت مستکبر امریکا و باعث ریشه‌کنی رژیم جعلی اسرائیل خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به بی مهری برخی خودی ها نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: متأسفانه این نهاد مقدس که یادگاری از امام راحل عظیم الشأن است، هم از سوی دشمن و هم از سوی برخی خودی ها مورد هجمه قرار می گیرد و این دور از شأن این شجره طیبه و دور از انصاف است .

حجت الاسلام متقی فر ادامه داد: این را باید همیشه بدانیم که در همه صحنه ها و اتفاقات، اولین نهادی که بر صحنه می آید و سینه سپر می کند ، سپاه پاسداران است که متأسفانه برخی از مردم همه مشکلات اقتصادی ، معیشتی و ... را از چشم این نهاد می بینند غافل از اینکه هرجایی که کاری بر زمین مانده باشد یا دولت از انجام آن عاجز مانده باشد، این نهاد مقدس با روحیه انقلابی و عزم جهادی پا به میدان گذاشته و آن کار را به نحو احس انجام می دهد.


خروج