1398/03/05
فرمانده سپاه کلیبر:

ایمان رزمندگان موجب پیروزی آن ها در آزادسازی خرمشهر شد

فرمانده سپاه کلیبر در آیین گرامیدشت سالروز آزاد سازی خرمشهر، گفت: رمز پیروزی رزمندگان اسلام، عنصر ایمان و رشادت و شهادت طلبی رزمندگان اسلام بود که باعث پیروزی آن ها در این جنگ نابرابر شد.

ایمان رزمندگان موجب پیروزی آن ها در آزادسازی خرمشهر شد

  رسول حسین پور با تشریح دوران دفاع مقدس، به آزادسازی خرمشهر و فتح آن پس از 578 روز توسط رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس با رمز «یا علی ابن ابی طالب»، اشاره و بیان کرد: در این عملیات پنج هزار کیلومتر از خاک میهنمان که توسط عراق اشغال شده بود، با مجاهدت ها و ایثارگری های غیورمردان و رزمندگان دلاور ایرانی، آزاد شد.

وی با بیان اینکه دشمن در این عملیات ضربه مهلکی از سوی رزمندگان اسلام خورد، افزود: در این عملیات رزمندگان ما با دستان خالی و تنها با چند قبضه سلاح و خمپاره، دشمن بعثی عراق را که بصورت مستقیم و غیرمستقیم توسط فتنه گران جهان بویژه آمریکای جهان خوار، پشتیبانی می شد، از خاک کشور بیرون راند و این مایه ننگی برای همه دشمنان اسلام شد.

حسین پور با اشاره به ایمان و شجاعت رزمندگان اسلام ، خاطرنشان کرد: همه کارشناسان غربی پس از آزاد سازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس، توسط لشکر اسلام، اعلام کردند که فقط عنصر ایمان و رشادت و شهادت طلبی رزمندگان اسلام بود که موجب پیروزی آنان در این جنگ نابرابر شد و الا این پیروزی عظیم، هیچ ادله نظامی ندارد.

وی تاکید کرد: باید در این برهه از زمان که در جنگ اقتصادی، فرهنگی و سیاسی و ... در محاصره دشمن قرار گرفته ایم، با مقاومت، ایثار و اتحاد و همدلی، تلاش کنیم تا دشمنان این نظام و اسلام را مثل همیشه شکست دهیم و ان شاءالله این اسلام را تا ظهور حضرت ولی عصر (عج) پایدار نگه داریم.


خروج