1398/11/12

منیت ها بزرگترین آسیب به انقلاب است

امام جمعه مرند با اشاره به سالگرد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تاکید کرد: مسوولان باید منیت های اداری و اجتماعی که بزرگترین دشمن و آسیب برای انقلاب است را کنار بگذارند.

منیت ها بزرگترین آسیب به انقلاب است


حجت الاسلام والمسلمین علی نعمت زاده روز شنبه در جمع اعضای شورای اداری شهرستان ضمن اشاره به تحقق جمهوریت با محوریت مردم و خمیر مایه اسلام خاطرنشان کرد: تجربه ها در طول ۴۱ سال گذشته نشان داده که هرچه به ارزشهای دینی اصالت دادیم بیشتر موفق بوده ایم.

وی انقلاب اسلامی ایران را پدیده نو و متفاوت بیان کرد و اظهار داشت: انقلاب اسلامی از جنس انقلاب پیامبران بود که حضور مدیریت جهادی با توکل بر خدا و اصل «ما می توانیم» حرف اول را در آن می زد.

امام جمعه مرند در ادامه به بمباران پایگاه آمریکا توسط ایران اشاره کرد و افزود: این حرکت در واقع سیلی محکم ایران به آمریکا و شکستن ابهت آنها بود.
حجت الاسلام نعمت زاده تاکید کرد: ما باید محکم و قوی بوده و با ولایتمداری و انقلابی گری، جناح بندی را کنار بگذاریم و مردم را در اولویت قرار دهیم.
وی با بیان اینکه حزب بازی و جناح گرایی مسوولین موجب شادی دشمن است، افزود: ما باید واقعیتها را بیان کرده و ضعف ها و کوتاهی ها در قبال مردم را توجیه نکنیم.
امام جمعه مرند اظهار داشت: مسوولین باید از فرصت خدمت به مردم استفاده کرده و در کشور بطور جهادی تلاش کنند.

فرماندار شهرستان ویژه مرند هم تحقق عدالت اجتماعی را برای ماندگاری انقلاب ضروری دانست و گفت: رسیدن به رفاه مادی و معنوی با وجود عدالت اجتماعی مبتنی بر ارزشهای اسلامی محقق می شود.

داود گرشاسبی با بیان اینکه انقلابی بودن و انقلابی ماندن، برای پویایی نظام و جمهوری اسلامی ضروری است، گفت: با وجود فشارهای بسیار در سالهای اخیر، به برکت وجود رهبری دینی، ارزشهای الهی و حضور مردم، نظام مقدس جمهوری اسلامی برپا بوده و خواهد بود.
وی گفت: مسوولین باید در هر حوزه از تبعیض خودداری کرده و عدالت را جاری کنند چرا که این به نفع عموم مردم است.
فرماندار ویژه مرند حفظ وحدت و هماهنگی در درون مردم و مسوولین را عامل دیگر مانایی انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: ما همچنین بعنوان ساختار اداری، نباید خود را مجزا از مردم دانسته و به شکل گیری رابطه دو سویه بین مردم و مسوولین کمک کنیم.
وی ضمن تاکید بر حفظ روحیه انقلابی و مقاومت در میان مسوولین خاطرنشان کرد: ضروری است با پرهیز از رقابت غلط مابین جناحها، موجب سوء استفاده دشمن را فراهم نکرده و نظام را کارآمد نشان دهیم.
گرشاسبی در ادامه با اشاره به نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: برای حرکت در مسیر درست، باید از نزاع و جناح بندی های سیاسی پرهیز کرده و به مصادیق ورود نکنیم.


خروج