1400/09/02
حجت الاسلام اسکندری خبر داد؛

طی مراسمی از شخصیت والای حضرت آیت الله مجتهد شبستری(ره) تکریم خواهد شد

حجت الاسلام و المسلمین اسکندری گفت: طی مراسمی از شخصیت والا و خدمات برجسته حضرت آیت الله مجتهد شبستری تجلیل و تکریم خواهد شد.

طی مراسمی از شخصیت والای حضرت آیت الله مجتهد شبستری(ره) تکریم خواهد شد

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به ابعاد شخصیتی فقیه مجاهد و عالم ربانی، حضرت آیت الله محسن مجتهد شبستری افزود: این عالم وارسته عمر با برکت خویش را وقف اسلام و انقلاب اسلامی نمود و در طول حیات خویش با مبارزات سیاسی در جریان نهضت اسلامی، نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی ایفا نمود و در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز مسئولیت های کلیدی و سرنوشت سازی را عهده دار بود.

حجت الاسلام اسکندری به خدمات آیت الله مجتهد شبستری در استان آذربایجان شرقی اشاره کرد و افزود: ایشان با اینکه در اویل انقلاب اسلامی در تهران به فعالیت های سیاسی و اجتماعی مشغول بودند ولی در طول 22 سال بعنوان نماینده مقام معظم رهبری در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، منشء خدمات و برکات فراوانی در این خطه بودند که این خدمات ارزشمند هیچ گاه از ذهن مردم فهیم و قدرشناس آذربایجان پاک نخواهد شد.

وی اضافه کرد: به همین جهت و به منظور تجلیل و تکریم از شخصیت والای این مجاهد نستوه، مراسم بزرگداشتی از سوی نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، حضرت آیت الله دکتر آل هاشم و استاندار معزز، جناب آقای مهندس خرّم با حضور آحاد مردم شریف استان آذربایجان شرقی و مسئولین عزیز برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام اسکندری زمان برگزاری این مراسم را روز پنجشنبه اعلام و افزود: این مراسم معنوی از ساعت 10صبح لغایت 12 روز پنج شنبه 4 آذرماه در مصلای اعظم حضرت امام خمینی(ره) تبریز برگزار خواهد شد و برنامه های مختلفی اعم از قرائت آیاتی از کلام الله مجید توسط قاریان ممتاز، روضه خوانی مادحین، پخش کلیپ و سخنرانی اجرا خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی از حجت الاسلام بلاغی، از وعاظ شهیر تبریز بعنوان سخنران این مراسم نام برد و از عموم مردم انقلابی و قدرشناس تبریز دعوت کرد تا در این مراسم بزرگداشت شرکت نمایند.


خروج